Za bílého dne /

Alexandra Morelandová (zvaná Zan), úspěšná bytová designérka, jednou nechala tříletého Matthewa hlídat mladou studentkou. Když s ním byla dívka v parku, chlapec spal v kočárku a ona bohužel také usnula. Když se vzbudila, dítě bylo pryč. Přes policejní pátrání i soukromé detektivy, které Zan najala,...

Full description

Série: Alvirah & Willy, část 8
Main Author: Clark, Mary Higgins, 1929-
Format: Book
Language: Česky
Published: Frýdek-Místek : Alpress, 2012
Edition: Vyd. 1.
Series: Klokan (Alpress)
Subjects:
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Summary: Alexandra Morelandová (zvaná Zan), úspěšná bytová designérka, jednou nechala tříletého Matthewa hlídat mladou studentkou. Když s ním byla dívka v parku, chlapec spal v kočárku a ona bohužel také usnula. Když se vzbudila, dítě bylo pryč. Přes policejní pátrání i soukromé detektivy, které Zan najala, se Matta nepodařilo najít. V den synových pátých narozenin se v bulváru objeví fotografie, které dokazují, že se únosu dopustila ona sama a z konta se jí začnou ztrácet peníze - někdo jejím jménem objednal starožitný nábytek, bytové látky apod. Zan samozřejmě kontaktuje policie, o případ se také velmi zajímají média, stranou není ani Zanin obchodní konkurent. Jí tak nezbývá nic jiného, než odhalit skutečného pachatele (-ku) únosu syna a podvodu s penězi. Naštěstí má kolem sebe pár přátel, kteří jí pomohou.
Psychologicko-detektivní román s prvky thrilleru zabývající se tématem ukradené identity. Jeho hlavní hrdinka musí dokázat, že neunesla vlastního syna, a zároveň vypátrat pravého únosce.
Physical Description: 296 s. ; 21 cm
ISBN: 9788074660801