Pán a vrabec = The man and the sparrow /

Hlavním bezejmenným hrdinou příběhu je pán. Žije osaměle v domku se zahradou a celý den cosi pilně píše na počítači. Když se jednoho dne pod střechou domku uhnízdí vrabec, pán se zaraduje: konečně má kamaráda! Brzy se seznámí také se sousedkou a jejím šestiletým synem. Jednoho dne ho sousedka popros...

Full description

Main Author: Míková, Marka, 1959-
Other Authors: Nikkarin, 1987-, Kenety, Brian, 1967-
Format: Book
Language: Česky
Published: Praha : Argo, 2017
Edition: Vydání první
Series: Ahoj!
Subjects:
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Summary: Hlavním bezejmenným hrdinou příběhu je pán. Žije osaměle v domku se zahradou a celý den cosi pilně píše na počítači. Když se jednoho dne pod střechou domku uhnízdí vrabec, pán se zaraduje: konečně má kamaráda! Brzy se seznámí také se sousedkou a jejím šestiletým synem. Jednoho dne ho sousedka poprosí, jestli by jí syna nepohlídal. A tak ti dva společně stráví den a kluk se skamarádí s vrabcem. Jenže pak události naberou rychlý, nečekaný spád - kluk onemocní a nedlouho poté vrabec zmizí. Pán má plnou hlavu otázek: Kdypak se kluk vrátí z nemocnice a jestli se uzdraví? A kam se poděl vrabec? Nakladatelská anotace. Kráceno.
Poetický příběh o přátelství osamělého pána, vrabce a šestiletého kluka. Bilingvní, anglicko-česká, kniha, jejíž součástí jsou komiksové dvoustrany se samostatnými epizodami ze života tří hlavních postav. Pro mladší děti.
Physical Description: 62 stran : ilustrace (některé barevné) ; 24 cm
Audience: Vhodné pro první čtení v angličtině
ISBN: 9788025722732